TEI

tei

TEI, kuruluş yıllarından itibaren uçak ve helikopter motorlarına yönelik olarak askeri ve ticari alanda başarıyla yürüttüğü ulusal ve uluslararası projelerle havacılık alanında kendisini kanıtlamıştır. Sürekli geliştirdiği teknolojik altyapısı, üretim, motor montaj, test, bakım, onarım, revizyon ve tasarım kabiliyetleri, müşteri beklentilerini aşan hizmet kapasitesi ve kalite uygulamalarıyla uçak motoru ana üreticisi olma hedefine sağlam adımlarla ilerlemektedir.

TEI, “Parça ve Modül Üretimi”, “Motor Montaj ve Test”, “Bakım Onarım ve Revizyon”, “Servisler”, “Motor Tasarımı ve Ürün Geliştirme” faaliyet alanlarında havacılık sanayiine yüksek kaliteli ürünler sunmakta, dünya çapında bir üretim ve tasarım merkezi olarak nitelendirilmektedir.

Sarsılmaz, TEI tarafından uygulanan bu yapı kapsamında 2014 yılında parça üretimlerine başlayarak TEI yardımcı sanayi firmaları listesine girmiştir.

SARSILMAZ , 15 farklı parça ile hassas ölçülerde detay parça imalatına başlamıştır. SARSILMAZ , Kaliteden ve teslimat sürecinden taviz vermeden parça sayısının sürekli arttırılarak sayılı ve güvenilir yardımcı sanayi olma konusunda hızla ilerlemektedir.

5